FABRİKA TANITIM FİLMİ

Fabrika Tanıtım Filmi, markanıza ait ürünlerin fabrikadaki tüm üretim aşamalarını müşterilerinize daha kolay anlatılmasını sağlamak amacı ile kullanılır. Fabrikanın tüm departmanları, üretim bantları, kullanılan teknoloji, ham madde girişinden paketlemeye kadar olan tüm süreçleri kapsar. Ürün tanıtımından çok ürünün nasıl üretildiği ve tesisin kapasitesini göstermektedir.

Fabrika Tanıtım Filmini nerelerde kullanırım ?

Fabrika tanıtım filminizi, sosyal medya mecralarında, fuar organizasyonları, pazarlama buluşmaları, endüstriyel seminer ve toplantılarında da kullanabilirsiniz. Fabrikanızın merak edilen ürün yapımının ve nasıl üretildiğinin cevabını da vermiş olursunuz.

Ne için çekeriz ? Fabrika Tanıtım Filmi ne işe yarar ?

FabrikaTanıtım Filmi fabrikadaki tüm üretim aşamalarını müşterilerinize daha kolay anlatılmasını sağlamak amacı ile çekeriz.

Fabrikanızın merak edilen ürün yapımının ve nasıl üretildiğinin cevabıdır. Sosyal medya mecralarında, referanslarda, yapılan işler ve firmanın hedef kitlesi hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Yapım şirketinin kurumsal tecrübelerinin olup olmadığı ile ilgili fikir sahibi edecek.

Peki Fabrika Tanıtım Filmini nasıl mı çekiyoruz ? Fiyatlarımız ?

Firma Tanıtım Filminde gerekli olan bütün ekipmanları belirleriz, kullandığımız malzemelerin bir kaçı Drone, Jimijip, 2 adet A6000, 1 ADET A7 Sony fotoğraf makinesi, gimbal vb gibi malzemeler kullanılıyor. Fiyatlarımız kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Fiyat teklifi almak ve daha fazlası için www.medyakadraj.com ziyaret edin.

Fabrika Tanıtım Filmi çekimi potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekmeli, sorularının cevaplarını almalı, doğru planlamış ve iyi kurgulanmalıdır. Bunun için profesyonel hizmet veren Medya Kadraj ile çalışmalısınız 🙂

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir