Fuar & Lansman Çekimleri

Fuar & Lansman Çekimleri2018-12-13T14:49:27+00:00

Fuar & Lansman Çekimleri

İnternet şüphesiz çağımızın en önemli iletişim platformu, her geçen gün yeni bir aplikasyon hayatımıza girerken, sosyal medya kullanıcılarının sayısı da gün geçtikçe artıyor. Kullanıcılar bireysel faaliyetlerinin yanı sıra ihtiyaçları olan ürünlere ya da tanımak istedikleri markalara da en kolay yolu yani yine interneti kullanarak ulaşmayı tercih ediyor.

Dolayısıyla günümüzde, firmanızın ya da markanızın dahil olduğu etkinliklerin, sponsor olduğu isimlerin/sosyal sorumluluk projelerinin ya da katılımcı olduğu fuar gibi organizasyonların internet üzerinden duyurulması, en az ürün ve hizmetlerinizin bilinmesi kadar önem kazanmış oluyor.
Medya Kadraj olarak, firmanızın düzenleyeceği kokteyl, açılış partisi, konferans, lansman gibi şirket içi organizasyonlarınızda ya da katılacağınız ödül gecesi, fuar gibi birçok etkinlikte profesyonel teknik donanım ve ekibimizle birlikte hazırız.
Farklı formatlarda hazırlayacağımız filminizi dilerseniz kendi web sitenizde, dilerseniz sosyal medya mecralarında yayınlayabilir, etkinliğinizi geniş kitlelerle paylaşabilirsiniz.

TEKLİF İSTE