HASTANE TANITIM FİLMİ NEDİR

Hastane Tanıtım Filmi günümüzde yapım aşamaları biten veya mevcut hastanelerle çekilen bir filmdir. Markanızın (hastanenizin)  kişilere anlatmak için Hastane tanıtım filmi ideal bir yöntemdir. Doktor kadrosundan, başarılarından ve kaç uzman hekimin çalıştığından kişilere bahsetme şansınız olur. Kuruluş tarihiniz eskilere dayanıyorsa geçmişten bugüne neler değiştiğini ne gibi başarılara yol açtığını, gözler önüne serebilirsiniz.

Hizmet verilen bütün mekanların (hasta odaları, doktor odaları, kullanılan cihazlar, hastane personeli, wc’ler, kafeterya, bekleme alanları, hastane bahçesi bina görünüşü vb. ) detaylı bir şekilde çekilip iyi bir ses kullanılarak anlatımı yapılır

Firmanızın tanıtımında insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak Hastane tanıtım filmi hazırlanması hastane için yararlı olacaktır. Size özel sesler ile yazılan metin yazarının hazırladığı tanıtım yazısı ve seslendirmesi etkili olacaktır.

Diyelim ki bir tanıtım filmi çekiyoruz nereden mi başlarız ?

Hastanenin bina görüntüsünden başlanır ve kapıdan içeriye girilerek danışman da duran personelin hoş geldiniz demesiyle başlar ve hastane personellerinin yaptığı işler odaların konforluğu, yatakların ve kullanılan malzemelerin kalitesinden, ameliyathanelerin hijyeninden, Başarılı bir doktor kadronuzdan ve hastanenin yapmış olduğu başarılardan varsa özel bölümlerden, kullanılan cihazlardan kısa görüntüler alınır.

Alınan görüntüler temizlenir  kurgumontajekibi.com tarafından hazırlanır size özel seslendirmesi yapılır ve teslim edilir. Hastane tanıtım filmi için biz buradayız Medya Kadraj

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir