2018 Showreel

Tanıtım Filmi

Fabrika Tanıtım

Otel Tanıtım filmi

Ürün Tanıtım Filmi

Neden Otel Tanıtım Filminiz Olmalı ?

Otel tanıtım filmleri en etkili reklam malzemelerinden birisidir. Otel tanıtım filmi içerisinde vermek istediğiniz tüm bilgileri, en etkili görsellerle verebilir,

ses efektleri ile en etkili şekilde sunabilir, kurgusunu hedef kitlenize göre yapabilirsiniz. Otel tanıtım filminizi sitenize koyabilir, sosyal medya üzerinden tanıtım materyali olarak kullanabilir, rezervasyon sitelerine yükleyebilirsiniz. Bu sayede potansiyel müşterilerinize en kısa ve en etkili yoksan ulaşmış olursunuz. Tanıtım filmleri bir nevi otelinizin kimliği niteliğinde önem taşır.

Çünkü Medya Kadraj olarak sizi ve potansiyel müşterinizi çok iyi tanıyor ve anlıyoruz. Otel tanıtım filminizi oluştururken sizin tarafta müşteri olarak düşünüyor, aynı zamanda sizi de dinleyerek hedeflerinizi en net şekilde ortaya koyuyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte potansiyel müşterinizi etkileyecek yolu biliyoruz ve bunu en iyi şekilde otel tanıtım filmine yansıtıyoruz. Dijital dünyanın dinamikliğine ayak uyduruyoruz. En iyi otel tanıtım filmini sizlere sunmak için medyada olan yenilikleri sürekli takip ediyor ve tanıtım filminize uyarlıyoruz. Otel tanıtım filmi fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

Otel arayan birisi ilk olarak otellerin görsellerine bakar. Otelin öne çıkan özellliğini en iyi şekilde sunan oteller, müşterileri daha çabuk kendine çeker. Bunun için de en etkili yöntem otel tanıtım filmidir. Otel arayan kişi çok fazla içeriği inceler. Potansiyel müşterinin siz ve rakiplerinizi agresif şekilde incelediği bu sürede, öne çıkmanın en iyi yolu otel tanıtım filmleridir. Bunun yolu da öne çıkan özelliğinizi en iyi görsellerle, kitlenize uygun kurgulayarak sunulmasından geçer.

Otel tanıtım filmleri en etkili reklam malzemelerinden birisidir. Otel tanıtım filmi içerisinde vermek istediğiniz tüm bilgileri, en etkili görsellerle verebilir, ses efektleri ile en etkili şekilde sunabilir, kurgusunu hedef kitlenize göre yapabilirsiniz. Otel tanıtım filminizi sitenize koyabilir, sosyal medya üzerinden tanıtım materyali olarak kullanabilir, rezervasyon sitelerine yükleyebilirsiniz. Bu sayede potansiyel müşterilerinize en kısa ve en etkili yoksan ulaşmış olursunuz. Tanıtım filmleri bir nevi otelinizin kimliği niteliğinde önem taşır.

Firmanızı Tanıtabilmenin En Kolay Yolu.

Sizde Hemen İletişime Geçin ve 2019 Yılı İçin hazırladığımız Fırsatları Hemen Yakalayın

BU FIRSATI KAÇIRMAYIN

2019 Yılına Özel Hazırladığımız İNDİRİM kampanyamızdan hemen Faydalanın. Tanıtım Filmi Çekimi, Kurgu Montaj, Müzik ve Ham video teslimatları ile 2019 yılına özel hazırladığımız bu inanılmaz kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Neden Fuar ve Lansman Çekimi Yaptırmalıyım ?

Lansman ve fuarlar bir kesme ürün ya da firmanızın bir özelliğini anlatma yoludur. Dijital bir dünyada fuar ve lansman gibi tanıtım odaklı yapılan etkinlikler, duyurulmadığı sürece lansmanda olan kesimi etkilemenin ötesine geçemez. Kaliteli ve işin profesyonelinin yaptığı çekimler ile, sosyal medya üzerinden takipçilerinize de ulaşabilir, sitenize görselleri koyabilir, takipçilerinizin sizin hakkında olan kalite algısını üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Neden İş Sağlığı ve Güvenliği Videonuz Olmalı?

İş sağlığı ve güvenliği konusu, çalışanlar için hayati öneme sahiptir. Bu gibi bir durumu en açık ve anlaşılır metotlarla sunmalısınız. Bu tarz olayların ne zaman gerçekleşebileceği bilinmediğinden dolayı, ertelemeden iş sağlığı ve güvenliği videoları oluşturmalısınız. Çalışanlarınızın acil giriş çıkışları, toplanma yerleri, tehlike arz edecek ve girmemesi gereken bölümleri çok iyi kavramış olması gerekir. Bunun için en etkili araç, bunu bir video ile anlatıp, animasyonlarla göstermektir. Çünkü farklı duyulara erişmenizi sağlayan iş sağlığı güvenliği videoları, akılda kalıcıdır. Aynı zamanda dijital ortamda birkaç dakika içerisinde tüm detayları büyük bir kitleye aktarabilmenizi sağlar.

Neden Özel Organizasyon Çekimi Yaptırmalıyım?

Sizler sevdiklerinizle en güzel anıları yaşarken, biz de sizin bu anınızı en iyi şekilde resmedelim. Sizler hiçbir önemli anı kaçırmayın.  Kaçırdığınız anları ise sonradan izleyin. Özel organizasyon çekimi ile, sizin ekipman almanıza gerek kalmaz. Yaşadığınız duyguyu resimler ve videolarla verebilmek, profesyonellik gerektirir.

Neden Sosyal Medya Reklamım Olmalı?

Dijitalleşme ile birlikte geniş kitlelere anında ulaşabilirsiniz. Kullanıcıların merak ettiği her şeyi ilk sorguladığı yer olan dijital de yer alabilir, onların en çok zaman geçirdiği yerde yakalayabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden tam olarak hedef kitlenizi optimize edebilir, doğrudan hedeflediğiniz kitleye ulaşabilir, dönüşümleri doğrudan takip edebilirsiniz. Bunun için de sosyal medya reklamı olmazsa olmaz reklam materyalidir. Sosyal medya reklamları ile, facebook reklamı verebilir, instagram da post olarak çıkabilir ya da youtube üzerinden video reklam tasarlayabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya reklamları ile rakiplerinizden bir adım önce olabilirsiniz.

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika Tanıtım Filmi

©2019. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz Medya Kadraj Dijital Çözümler

TOP