2018 Showreel

Tanıtım Filmi

Fabrika Tanıtım

Otel Tanıtım filmi

Ürün Tanıtım Filmi

Neden Özel Organizasyon Çekimi Yaptırmalıyım ?

Sizler sevdiklerinizle en güzel anıları yaşarken, biz de sizin bu anınızı en iyi şekilde resmedelim.

Sizler hiçbir önemli anı kaçırmayın. Kaçırdığınız anları ise sonradan izleyin. Özel organizasyon çekimi ile, sizin ekipman almanıza gerek kalmaz. Yaşadığınız duyguyu resimler ve videolarla verebilmek, profesyonellik gerektirir.

Sizin için özel organizasyon çekimini yaparken, sizin için o günün önemini biliyoruz. Profesyonel ekibimiz ve gelişmiş ekipmanlarımızla biz de sizin yanınızdayız. Sizin ihtiyaçlarınızı anlıyor, geniş teknik ekipmanlarımızla size çözümler sunuyoruz. Özel organizasyon çekimlerinden sonra, görsel ve videolarınızı istediğiniz formatta size sunuyoruz. Medya Kadraj ile, izleyicileriniz üzerinde heyecan yaratacaksınız. Dijital dünyanın dinamikliğine ayak uyduruyoruz. En iyi ürün tanıtım filmini sizlere sunmak için medyada olan yenilikleri sürekli takip ediyor ve özel organizasyon çekimlerinize uyarlıyoruz. Özel organizasyon çekimleri fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

Konser, backstage, düğün, seminer, parti, moda gibi tüm organizasyonlarda profesyonel bir çekime ihtiyacınız olabilir. Özel organizasyon çekimleri ile, organizasyonda gerçekleşen her anı resmetmiş olursunuz. Profesyonel ekibin çektiği resim ya da videoları sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilir, yaşadığınız mutluluğu sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Anıların taze kalmasının en etkili yolu görsel ve videolardır. Aynı zamanda, aynı yaşta, aynı arkadaşlarla, aynı organizasyonda bir araya gelmek imkansız. Önemli organizasyonlar, hafızanızda silinmeye başlamasın ve her fotoğrafa ya da videoya baktığınızda aynı mutluluğu tekrar yaşayın.

Sizler sevdiklerinizle en güzel anıları yaşarken, biz de sizin bu anınızı en iyi şekilde resmedelim. Sizler hiçbir önemli anı kaçırmayın. Kaçırdığınız anları ise sonradan izleyin. Özel organizasyon çekimi ile, sizin ekipman almanıza gerek kalmaz. Yaşadığınız duyguyu resimler ve videolarla verebilmek, profesyonellik gerektirir.

Firmanızı Tanıtabilmenin En Kolay Yolu.

Sizde Hemen İletişime Geçin ve 2019 Yılı İçin hazırladığımız Fırsatları Hemen Yakalayın

BU FIRSATI KAÇIRMAYIN

2019 Yılına Özel Hazırladığımız İNDİRİM kampanyamızdan hemen Faydalanın. Tanıtım Filmi Çekimi, Kurgu Montaj, Müzik ve Ham video teslimatları ile 2019 yılına özel hazırladığımız bu inanılmaz kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Neden Fuar ve Lansman Çekimi Yaptırmalıyım ?

Lansman ve fuarlar bir kesme ürün ya da firmanızın bir özelliğini anlatma yoludur. Dijital bir dünyada fuar ve lansman gibi tanıtım odaklı yapılan etkinlikler, duyurulmadığı sürece lansmanda olan kesimi etkilemenin ötesine geçemez. Kaliteli ve işin profesyonelinin yaptığı çekimler ile, sosyal medya üzerinden takipçilerinize de ulaşabilir, sitenize görselleri koyabilir, takipçilerinizin sizin hakkında olan kalite algısını üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Neden İş Sağlığı ve Güvenliği Videonuz Olmalı?

İş sağlığı ve güvenliği konusu, çalışanlar için hayati öneme sahiptir. Bu gibi bir durumu en açık ve anlaşılır metotlarla sunmalısınız. Bu tarz olayların ne zaman gerçekleşebileceği bilinmediğinden dolayı, ertelemeden iş sağlığı ve güvenliği videoları oluşturmalısınız. Çalışanlarınızın acil giriş çıkışları, toplanma yerleri, tehlike arz edecek ve girmemesi gereken bölümleri çok iyi kavramış olması gerekir. Bunun için en etkili araç, bunu bir video ile anlatıp, animasyonlarla göstermektir. Çünkü farklı duyulara erişmenizi sağlayan iş sağlığı güvenliği videoları, akılda kalıcıdır. Aynı zamanda dijital ortamda birkaç dakika içerisinde tüm detayları büyük bir kitleye aktarabilmenizi sağlar.

Neden Özel Organizasyon Çekimi Yaptırmalıyım?

Sizler sevdiklerinizle en güzel anıları yaşarken, biz de sizin bu anınızı en iyi şekilde resmedelim. Sizler hiçbir önemli anı kaçırmayın.  Kaçırdığınız anları ise sonradan izleyin. Özel organizasyon çekimi ile, sizin ekipman almanıza gerek kalmaz. Yaşadığınız duyguyu resimler ve videolarla verebilmek, profesyonellik gerektirir.

Neden Sosyal Medya Reklamım Olmalı?

Dijitalleşme ile birlikte geniş kitlelere anında ulaşabilirsiniz. Kullanıcıların merak ettiği her şeyi ilk sorguladığı yer olan dijital de yer alabilir, onların en çok zaman geçirdiği yerde yakalayabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden tam olarak hedef kitlenizi optimize edebilir, doğrudan hedeflediğiniz kitleye ulaşabilir, dönüşümleri doğrudan takip edebilirsiniz. Bunun için de sosyal medya reklamı olmazsa olmaz reklam materyalidir. Sosyal medya reklamları ile, facebook reklamı verebilir, instagram da post olarak çıkabilir ya da youtube üzerinden video reklam tasarlayabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya reklamları ile rakiplerinizden bir adım önce olabilirsiniz.

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika Tanıtım Filmi

©2019. Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz Medya Kadraj Dijital Çözümler

TOP