Sosyal Medya Reklamları2018-12-31T09:53:56+00:00

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya reklamları ile, ürününüzün fayda ya da fonksiyonunu, kullanıcınızı etkileyecek şekilde anlatabilirsiniz.

HEMEN TEKLİF İSTE

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya reklamları ile, ürününüzün fayda ya da fonksiyonunu, kullanıcınızı etkileyecek şekilde anlatabilirsiniz.
Dijitalleşme ile birlikte sosyal medya kullanmayan kişilerin sayısı git gide azalıyor. Hal böyle olunca, markaların kendilerini ya da ürün ve hizmetlerini sosyal medya üzerinden sergilemesi kaçınılmaz oluyor. Potansiyel tüketicilerinizin marka, ürün ya da hizmetle ilgili tüm düşüncelerini etkileyebilecek sosyal medya reklam videoları, profesyonel bir ekiple hazırlanmadığı sürece, yanlış sonuçlar doğurabilir.

Yanlış dille oluşturulmuş bir sosyal medya reklamı dikkat çekmeyebilir ya da kurgusu hedef kitlenizi etkilemeyebilir.
Medya Kadraj, daha önce bir çok sosyal medya reklam videoları çekmiş ve kurgulamış bir firmadır. Bu süreçte sizi ve hizmetinizi çok iyi tanıyoruz. Sosyal medya dinamiklerini takip ediyor, kullanıcı davranışlarını biliyoruz. Ürün ya da hizmetinizde öne çıkartmak istediğiniz özelliğin üzerine gerekli kurguları tasarlıyor ve proaktif çözümler sunuyoruz.

Ürün ya da hizmetinizin tüketiciye sunduğu fayda ne? Neden sizin ürününüzü kullanmalı? Onları etkileyecek dil ne? Ürün hedef kitlesi nelerden hoşlanıyor ve neleri takip ediyor? Hangi kurgu ile mesajınızı iletirsek daha etkili olur? Hepsini sizin yerinize takip ediyoruz. Sizin ihtiyaçlarınızı bilgi ve deneyimle yoğuruyor, hedef kitlenizi etkileyecek sosyal medya reklamları oluşturuyoruz.

Neden Sosyal Medya Reklamım Olmalı?

Dijitalleşme ile birlikte geniş kitlelere anında ulaşabilirsiniz. Kullanıcıların merak ettiği her şeyi ilk sorguladığı yer olan dijital de yer alabilir, onların en çok zaman geçirdiği yerde yakalayabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden tam olarak hedef kitlenizi optimize edebilir, doğrudan hedeflediğiniz kitleye ulaşabilir, dönüşümleri doğrudan takip edebilirsiniz. Bunun için de sosyal medya reklamı olmazsa olmaz reklam meteryalidir. Sosyal medya reklamları ile, facebook reklamı verebilir, instagramda post olarak çıkabilir ya da youtube üzerinden video reklam tasarlayabilirsiniz.
Aynı zamanda sosyal medya reklamları ile rakiplerinizden bir adım önce olabilirsiniz.

Neden Medya Kadraj?

Sosyal medya reklamını yapacağınız ürün ya da hizmetinizi çok iyi anlıyor, sizi çok iyi dinliyoruz. Dijital dünyanın dinamikliğine ayak uyduruyoruz. En iyi sosyal medya reklamlarını sizlere sunmak için dijital medyada olan yenilikleri sürekli takip ediyor ve sosyal medya reklamlarınıza uyarlıyoruz. Bizler, ihtiyacınız doğrultusunda oluşturduğumuz sosyal medya reklamlarını, istediğiniz formatta size sunuyoruz.
Sosyal medya reklam çekimi fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

MEDYA KADRAJ

FİRMANIZI HAVADAN GÖRÜN

Tanıtım filmlerinizin daha etkili olabilmesi için kurumsal tanıtım filmleriniz için planlamalarımıza havdan video ve fotoğraf çekimlerini ekleyerek firmanızın büyüklüğünü müşterilerinize daha iyi şekilde göstermeyi sağlıyoruz. Hava Çekimleri için

HEMEN TEKLİF İSTE
HİZMETLERİMİZ

ÜRÜN TANITIM FİLMİ İÇİN

HEMEN TEKLİF İSTE

TEKLİF AL